Jandorf
60112 Ball Finial, Glass
SKU: J60112
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.79
Features
Specifications
Secures lamp shade to harp.
- Lamp finials add flair to your table lamp
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601122 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 60112 |
| Dimensions | 1-7/8 in L |
| Material | Glass |
| Specifications | 1/4-27 Thread |