Jandorf
60118 Lamp Shade Riser, 1 in, Brass
SKU: J60118
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.29
Features
Specifications
Raises lamp shade. 1/4-27 thread.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601184 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | 60118 |
| Includes | (1) Shade Riser 1/4-27 Thread |
| Material | Brass |
| Size | 1 in |