Jandorf
60120 Clip-On Lamp Shade Adapter, Brass Fixture
SKU: J60120
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.79
Features
Specifications
Jandorf Clip-On Lamp Shade Adapter, Fixture Finish: Brass
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601207 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D5 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 5.20" |
| Package Height (in) | 5.20" |
| Manufacturer Part Number | 60120 |
| Fixture Finish | Brass |