Jandorf
60124 Lamp Harp, 8 in L, Brushed Pewter Fixture
SKU: J60124
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.49
Features
Specifications
Protects bulb from lamp shade and holds lamp shade in place.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601245 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 10.20" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | 60124 |
| Fixture Finish | Brushed Pewter |
| Length | 8 in |
| Width | 3-5/8 in |