Jandorf
60127 Lamp Harp, 8 in L, Antique Bronze Fixture
SKU: J60127
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.79
Features
Specifications
Protects bulb from lamp shade and holds lamp shade in place.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601276 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 10.40" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | 60127 |
| Fixture Finish | Antique Bronze |
| Length | 8 in |
| Width | 3-5/8 in |