Jandorf
60133 Lamp Cord with Polarized Plug, Silver Sheath
SKU: J60133
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.29
Features
Specifications
With polarized plug. 18 ga.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601337 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 1.40" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 2.40" |
| Manufacturer Part Number | 60133 |
| Length_UOM | in |
| Type | SPT-2 |