Jandorf
60142 Socket Keys, Brass
SKU: J60142
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.49
Features
Specifications
Turns lamp on and off. Socket keys and 1/2 in extensions, 4/36 F x 4/36 M.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601429 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | 60142 |
| Material | Brass |
| Specifications | 4-36 in F x 4-36 in M |