Jandorf
60143 Socket Knobs, Plastic, Black
SKU: J60143
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.69
Features
Specifications
Turns lamp on and off. Includes 2 socket knobs, black, 2-1/2 in extensions, 4/36 F x 4/36 M with brass finish.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601436 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 2.75" |
| Package Height (in) | 3.00" |
| Manufacturer Part Number | 60143 |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Specifications | 4/36 in F x 4/36 in M |