Jandorf
60144 Lamp Coupling, Specifications: 1/8 IP x 1/8 IP Thread, Brass
SKU: J60144
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.99
Features
Specifications
Decorative piece that connects nipples of different sizes together.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601443 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 2.75" |
| Package Height (in) | 3.00" |
| Manufacturer Part Number | 60144 |
| Material | Brass |
| Specifications | 1/8 IP x 1/8 IP Thread |