Jandorf
60147 Lamp Reducer, Specifications: 3/8 in M x 1/4 in F, Brass
SKU: J60147
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.59
Features
Specifications
Connects nipples of different sizes.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601474 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 2.75" |
| Package Height (in) | 3.00" |
| Manufacturer Part Number | 60147 |
| Material | Brass |
| Specifications | 3/8 in M x 1/4 in F |