Jandorf
60162 Lamp Nipple, 3 in L Dimensions, Specifications: 1/8 in IP Thread, Zinc
SKU: J60162
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.09
Features
Specifications
For repairing or making lighting fixtures and lamps.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601627 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 60162 |
| Dimensions | 3 in L |
| Finish | Zinc |
| Specifications | 1/8 in IP Thread |