Jandorf
60164 Lamp Nipple, 6 in L Dimensions, Zinc
SKU: J60164
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.69
Features
Specifications
For repairing or making lighting fixtures and lamps.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601641 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | 60164 |
| Dimensions | 6 in L |
| Finish | Zinc |