Jandorf
60167 Nut Assortment, Steel
SKU: J60167
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.79
Features
Specifications
Holds connecting parts in place.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265601672 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | 60167 |
| Includes | (4) 8-32 in (2) 1/4-27 in (6) 1/8 in IP (2) 1/4 in IP (2) 3/8 in IP Hex Nuts |
| Material | Steel |
| Specifications | Hex Shape |