Jandorf
60201 Flat Crossbar Kit, Ceiling
SKU: J60201
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.79
Features
Specifications
Crossbar for mounting light fixtures.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602013 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 5.80" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | 60201 |
| Dimensions | 4 in L |
| Includes | (1) 4 in Flat Crossbar (1) 3/8 IP x 1/4 IP Hickey (1) 1/4 IP x 1/8 IP Reducer (2) 8-38 x 1/2 in Mounting Screws |
| Type | Ceiling |