Jandorf
60202 Crossbar Kit, Adjustable, Zinc, For: 3 in, 3-1/4 in or 4 in Electrical Boxes
SKU: J60202
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.99
Features
Specifications
Crossbar for mounting light fixtures.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602020 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 6.80" |
| Package Width (in) | 4.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 60202 |
| Dimensions | 15.03 in L x 11.71 in W x 6.57 in H |
| Includes | 3-7/8 to 5 in Adjustable Crossbar (2) 1/2 in Mounting Screws and (2) 3/4 in Mounting Screws |
| Material | Zinc |
| Suitable for | 3 in 3-1/4 in or 4 in Electrical Boxes |
| Type | Adjustable |