Jandorf
60203 Crossbar, Offset
SKU: J60203
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.39
Features
Specifications
Crossbar for mounting light fixtures.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602037 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 5.80" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 60203 |
| Includes | (1) 4 in Offset Crossbar (2) 8-32 x 1/2 in Mounting Screws |
| Specifications | 1/8 IP Slip Thread |
| Type | Offset |