Jandorf
60208 Flat Crossbar, 4 in L Dimensions, Specifications: 1/4 IP Thread, Zinc
SKU: J60208
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.69
Features
Specifications
Crossbar for mounting light fixtures.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602082 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 6.00" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 60208 |
| Dimensions | 4 in L |
| Finish | Zinc |
| Specifications | 1/4 IP Thread |