Jandorf
60211 Canopy Kit, Ceiling, White, For: Outlet Box and Hang Ceiling Fixture
SKU: J60211
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.99
Features
Specifications
Used to cover the outlet box and hang ceiling fixture. 5 in.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602112 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 4.20" |
| Manufacturer Part Number | 60211 |
| Color | White |
| Dimensions | 5 in |
| Includes | (1) 5 in White Canopy (1) 1 in Loop 1/8 IP (1) 1/8 IP Locknut (2) 8-32 x 1-1/2 in Mounting Screws (1) 1/8 IP Lock Washer |
| Specifications | 7/16 in Center Hole |
| Suitable for | Outlet Box and Hang Ceiling Fixture |
| Type | Ceiling |