Jandorf
60212 Ceiling Canopy, Antique Brass, For: Outlet Box and Hang Ceiling Fixture
SKU: J60212
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.99
Features
Specifications
Used to cover the outlet box and hang ceiling fixture. 5 in.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602129 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 8.20" |
| Package Width (in) | 6.00" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 60212 |
| Dimensions | 5 in |
| Finish | Antique Brass |
| Includes | (1) 5 in Antique Brass Canopy |
| Specifications | 1-1/16 in Center Hole |
| Suitable for | Outlet Box and Hang Ceiling Fixture |