Jandorf
60219 Blank-Up Kit, 5 in Dimensions, Specifications: Screw Holes 2-3/4 in Apart, White
SKU: J60219
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.99
Features
Specifications
Decorative piece used to cover the outlet box after removal of an existing fixture.
- Mounting holes 3-1/2 in apart
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602198 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 1.20" |
| Package Width (in) | 6.20" |
| Package Height (in) | 6.20" |
| Manufacturer Part Number | 60219 |
| Color | White |
| Dimensions | 5 in |
| Includes | (1) 5 in White Blank-Up Canopy (1) Offset Crossbar (2) 8-32 x 1/2 in Mounting Screws (2) Brass Cap Nuts |
| Specifications | Screw Holes 2-3/4 in Apart |
| Suitable for | Outlet Box After Removal of an Existing Fixture |