Jandorf
60220 Blank-Up Kit, Ceiling, White, For: Outlet Box After Removal of an Existing Fixture
SKU: J60220
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.79
Features
Specifications
Decorative piece used to cover the outlet box after removal of an existing fixture.
- Mounting holes 3-1/2 in apart
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602204 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 5.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 60220 |
| Color | White |
| Includes | (1) 4-3/4 in White Blank-Up Cover and (2) 8-32 x 3/4 in White Screws |
| Suitable for | Outlet Box After Removal of an Existing Fixture |
| Type | Ceiling |