Jandorf
Candelabra Base Plastic Lamp Socket Cover (White - 2pk)
SKU: J60226
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.79
Features
Specifications
(2) 4-inch long white plastic candle lamp socket covers. Ideal to replace old socket covers in lamp fixtures.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602266 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 6.80" |
| Package Width (in) | 3.60" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 60226 |
| Color | White |
| Base Type | Candelabra |
| Material | Plastic |
| Inside Diameter | 0.75 In. |
| Length | 4 In. |