Jandorf
Medium Base Plastic Lamp Socket Cover (White - 2pk)
SKU: J60227
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.69
Features
Specifications
(2) 4-inch long white plastic candle lamp socket covers. Ideal to replace old socket covers in lamp fixtures.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602273 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 7.00" |
| Package Width (in) | 3.60" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | 60227 |
| Color | White |
| Base Type | Medium |
| Material | Plastic |
| Inside Diameter | 1.1875 In. |
| Length | 4 In. |