Jandorf
60234 Lock-Up Kit, Brass
SKU: J60234
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.99
Features
Specifications
Secures center mount glass shade to ceiling fixture. Kit contains (1) 1-1/8 in check ring, (1) lock-up cap 1/8 IP, 1 - 1/8 IP x 1 in OD rubber washer white.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602341 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 0.38" |
| Package Width (in) | 2.75" |
| Package Height (in) | 3.00" |
| Manufacturer Part Number | 60234 |
| Finish | Brass |
| Includes | (1) 1-1/8 in Check Ring-Brass Finish (1) Lock-Up Cap 1/8 IP-Brass Finish (1) 1/8 IP x 1 in OD Rubber Washer-White |
| Specifications | 1/8 in IP Thread |