Jandorf
60238 Ceiling Hickey, Specifications: 1/8 IP x 1/8 IP Thread, Zinc, For: Mounting Drop Fixtures
SKU: J60238
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.69
Features
Specifications
Used for mounting drop fixtures.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602389 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | 60238 |
| Finish | Zinc |
| Specifications | 1/8 IP x 1/8 IP Thread |
| Suitable for | Mounting Drop Fixtures |