Jandorf
60242 Lamp Loop, Ceiling, Female, Brass
SKU: J60242
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.79
Features
Specifications
Decorative piece used for hanging fixtures. 1/8 IP brass finish.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265602426 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D3 |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | 60242 |
| Dimensions | 1-3/8 in Dia |
| Finish | Brass |
| Specifications | 1/8 IP Thread |
| Type | Ceiling Female |