Jandorf
60301 Fan Balancing Kit
SKU: J60301
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.49
Features
Specifications
Balances ceiling fan blades to reduce wobble or shaking.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265603010 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 60301 |
| Includes | (1) 1-5/8 in Plastic Fan Blade Clip (2) Balancing Weights |