Jandorf
Westinghouse 3-Speed 4-Wire Ceiling Fan Switch
SKU: J60303
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.49
Features
Specifications
Replacement 3-speed fan switch with pull chain for ceiling fans with 4 wires going into the switch.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265603034 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | 60303 |
| Switch Type | Pull Chain |
| Number Of Poles | 3 |