Jandorf
60355 Pull Chain Bell, Brass, For: #6 Chain
SKU: J60355
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.19
Features
Specifications
Decorative attachment for end of beaded chain.
| Brand | Jandorf |
|---|---|
| UPC | 740265603553 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 2.80" |
| Manufacturer Part Number | 60355 |
| Material | Brass |
| Suitable for | 6 Chain |