Features
Specifications
Downloads
Thrhole Bar Knob, 5/16-18x 2-1/2
| Brand | MIDWEST FASTENER |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16 End Cap |
| Package Length (in) | 0.04" |
| Package Width (in) | 0.03" |
| Package Height (in) | 0.01" |
| Manufacturer Part Number | 78082 |
| Class | MR |
| Sub Class | SP |
| Size | 5/16-18x 2-1/2 |
| Thread Type | Coarse |
| Material | Plastic |
| Finish | Black |