Features
Specifications
Downloads
T-hole Star Knob, 3/8-16 x 2-1/4
| Brand | MIDWEST FASTENER |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16 End Cap |
| Package Length (in) | 0.04" |
| Package Width (in) | 0.03" |
| Package Height (in) | 0.01" |
| Manufacturer Part Number | 78086 |
| Class | MR |
| Sub Class | SP |
| Size | 3/8-16 x 2-1/4 |
| Thread Type | Coarse |
| Material | Plastic |
| Finish | Black |