Features
Specifications
Knockout Seal, Snap-In, 2 in, Steel, NEMA 1
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section C1 |
|---|---|
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Type | Snap-In |
| Trade Size | 2 in |
| Material | Steel |
| NEMA Rating | NEMA 1 |