Features
Specifications
Downloads
Knurl Locknut Br, 1/4IP x 3/4
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D5 |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 0.75" |
| Package Height (in) | 0.13" |
| Class | MR |
| Sub Class | EP |
| Size | 1/4IP x 3/4 |
| Material | Brass |