Features
Specifications
Kohler blue flapper with float for use with Wellworth , Iron Works , and 2-piece Revival , Kathryn , Portrait , Leighton , Serif , Pinoir , Highline , and Devonshire toilets.
| Brand | Kohler |
|---|---|
| UPC | 650531688446 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I4 |
| Package Length (in) | 1.80" |
| Package Width (in) | 3.60" |
| Package Height (in) | 3.60" |
| Size | 2 In. |
| Material | Rubber |
| Color | Blue |