Features
Specifications
Kohler blue flapper without float for use with older 2-piece toilets.
| Brand | Kohler |
|---|---|
| UPC | 650531688453 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I4 |
| Package Length (in) | 1.80" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Size | 2 In. |
| Material | Rubber |
| Color | Blue |