Features
Specifications
Kohler authorized original replacement part pop-up stopper with plastic stem. Chrome.
| Brand | Kohler |
|---|---|
| UPC | 650531802736 |
| Package Length (in) | 1.60" |
| Package Width (in) | 0.80" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Finish | Chrome |
| Material | Plastic |
| Type | Kohler |