Features
Specifications
Kohler authorized original replacement part O-ring seal kit for kitchen faucets.
| Brand | Kohler |
|---|---|
| UPC | 650531802699 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 1.50" |
| Package Width (in) | 3.88" |
| Package Height (in) | 5.00" |
| Inside Diameter | Various |
| Outside Diameter | Various |
| Thickness | Various |
| Material | Rubber |
| Color | Black & White |
| For Use With | For Faucet Repair & Other Uses |