Features
Specifications
This replacement cartridge is used to update the performance of your shower.
| Brand | Kohler |
|---|---|
| UPC | 885612425065 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 4.75" |
| Package Height (in) | 7.25" |
| Type | KOHLER |
| Material | Metal and Plastic |