Korky
2 In. Universal Toilet Flapper with Chain
SKU: 406082
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$4.19
Features
Specifications
The Korky 2" Toilet Tank Flapper features rubber construction. The flapper is universal and fits 2" plastic flush valves. This original toilet flapper is the choice of plumbing pros since 1954. Made of flexible rubber for a tight seal and easy to install.
| Brand | Korky |
|---|---|
| UPC | 049057005491 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I4 |
| Package Length (in) | 5.40" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 3.20" |
| Size | 2 In. |
| Material | Rubber |
| Color | Black |