Features
Specifications
Flapper for Portrait 1-piece toilet made of quality rubber and is corrosion-resistant. Compatible with Kohler models: K-3357, K-14261.
| Brand | Kohler |
|---|---|
| UPC | 049057102268 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I4 |
| Package Length (in) | 1.60" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Size | 2 In. |
| Material | Rubber |
| Color | Red |