Ken-Tool
35429 Fiberglass 42 in Duck-Billed Bead Breaking Wedge
SKU: KT35429
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$139.99
Features
Specifications
Bead Breaking Wedge, Duck-Billed, Fiberglass Handle, 42 in Overall Length
| Brand | Ken-Tool |
|---|---|
| UPC | 703382354296 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 13, Section N2 |
| Package Length (in) | 3.50" |
| Package Width (in) | 10.00" |
| Package Height (in) | 32.25" |
| Type | Duck-Billed |
| Handle Material | Fiberglass |
| Overall Length | 42 in |
| Application | Type |