Features
Specifications
10" Nash Wall Clock
- Metal frame (silver finish)
- Glass lens and metal hands
- Quartz movement
- 9.80" diameter x 1.80" deep
| Brand | La Crosse Technology |
|---|---|
| UPC | 757456086620 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33, Section A1 |
| Package Length (in) | 10.80" |
| Package Width (in) | 10.00" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | 404-2626 |
| Labeled for Prop 65 | Yes |
| Power requirements | 1 "AA" alkaline battery (not included) |