Audubon™
Green Lake & Cabin Wren House
SKU: BH25428
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$27.99
Features
Specifications
Lake & Cabin Wren House, Green
- Attract wrens to seek shelter in your yard
- Steeply slanting roof keeps the nesting area dry
- Open for easy cleanout
- Attached nylon-coated rope
| Brand | Audubon™ |
|---|---|
| UPC | 093432254288 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 32, Section I2 |
| Package Length (in) | 9.00" |
| Package Width (in) | 8.00" |
| Package Height (in) | 7.00" |
| Manufacturer Part Number | 25428 |
| Color | Green |
| Entrance Hole Size | 1-1/8" |
| Roof Material | Galvanized Metal |