Alan Water Systems
Single Pin 14.75 in UV Lamp
SKU: G10T512VH
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$69.99
Features
Specifications
UV Lamp, Single Pin Lamp Base, 14.75 in
| Brand | Alan Water Systems |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section I5 |
| Package Length (in) | 1.20" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | 05-1347 |
| Lamp Base | Single Pin |
| Dimensions | 14.75 in |