VIQUA
23 W 4 Pin Staggered 31.9 in UV Lamp
SKU: 47S810RL
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$104.99
Features
Specifications
UV Lamp, 23 W, 4 Pin Staggered Lamp Base, 31.9 in, S8Q-PA, SSM-37, S8Q and S8Q-Gold Series UV Systems
| Brand | VIQUA |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section I6 |
| Package Length (in) | 1.50" |
| Package Width (in) | 32.75" |
| Package Height (in) | 1.50" |
| Manufacturer Part Number | S810RL |
| Power Rating | 23 W |
| Lamp Base | 4 Pin Staggered |
| Dimensions | 31.9 in |
| For Use with | S8Q-PA, SSM-37, S8Q and S8Q-Gold Series UV Systems |