Features
Specifications
Downloads
LAMPHOLDER 660W 250V
- UL Listed
| Brand | Pass & Seymour |
|---|---|
| UPC | 785007305357 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 5.88" |
| Package Width (in) | 3.19" |
| Package Height (in) | 3.19" |
| Manufacturer Part Number | 43308CC10 |
| Country of Origin | China |
| Product Line | Pass & Seymour |