Features
Specifications
Downloads
LAMPHOLDER TO OUTLET ADAPTOR
- UL Listed
| Brand | Pass & Seymour |
|---|---|
| UPC | 785007305104 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 2.50" |
| Package Width (in) | 1.88" |
| Package Height (in) | 1.88" |
| Manufacturer Part Number | 125CC20 |
| Country of Origin | China |
| Type | Adapter |
| Application Sector | Residential |
| Color | White |
| Product Line | Pass & Seymour |