Lamplight Farms
100 Oz. Clear Ultra-Pure Lamp Oil
SKU: 6104368
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$27.99
Features
Specifications
The purest oil for the cleanest burn. Sootless, smokeless, and odorless. 99% parafin oil, burns clean. For use in oil lamps and oil candles.
| Brand | Lamplight Farms |
|---|---|
| UPC | 076354600012 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section C1 |
| Package Length (in) | 8.40" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 4.60" |
| Manufacturer Part Number | 60001 |
| Container Size | 100 Oz. |
| Color | Clear |