Lamplight Farms
32 Oz. Clear Ultra-Pure Lamp Oil
SKU: 60009
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$10.49
Features
Specifications
The purest oil for the cleanest burn. Sootless, smokeless, and odorless. 99% parafin oil, burns clean. For use in oil lamps and oil candles.
| Brand | Lamplight Farms |
|---|---|
| UPC | 076354600098 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section C1 |
| Package Length (in) | 8.20" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | 60009 |
| Container Size | 32 Oz. |
| Color | Clear |