Lamplight Farms
18 Oz. Clear Ultra-Pure Lamp Oil
SKU: 6104194
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.29
Features
Specifications
The purest oil for the cleanest burn. Sootless, smokeless, and odorless. 99% parafin oil, burns clean. For use in oil lamps and oil candles.
| Brand | Lamplight Farms |
|---|---|
| UPC | 076354600142 |
| Package Length (in) | 6.60" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | 60014 |
| Container Size | 18 Oz. |
| Color | Clear |